REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO

Go down

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Empty REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO

Пишување by Admin on Вто 31 Jул 2007, 16:53

Се започна на едно летување... кога имав 20 години...

_________________
http://greatnuke.com/balkansex/

GIGS AND GIGS OF HIGH QUALITY CONTENTS FOR ALL MEMBERS!

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Index_01
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Број на мислења : 161
Age : 52
Emploi : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Loisirs : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Registration date : 2006-11-05

Преглед на профилот на членот http://sexacademy.phpbb9.com

Вратете се на почетокот Go down

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Empty Re: REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO

Пишување by Eva on Пет 09 Ное 2007, 01:00

Е, ајде де напиши какво беше тоа твое летување...
Eva
Eva
СЛАБ УЧЕНИК - 2 клас
СЛАБ УЧЕНИК - 2 клас

Female
Број на мислења : 34
Registration date : 2006-11-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Empty Re: REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO

Пишување by Admin on Вто 13 Ное 2007, 17:16

Се сеќавам како да беше вчера иако ова можеби се случуваше преди 25 години...
Во тоа време се забавував и имав односи со една скопјанка, ке ја наречеме Лиле... многу добро се согласувавме и можам слободно да кажам дека немавме предрасуди ама баш во ништо, па така ниту во сексот. Се договоривме да одиме на летување на Јадранското море, во Будва... Бевме слушале дека таму во близина имало некоја нудистичка плажа... И ние сакавме да одиме и да пробаме да видиме како изгледа да се сончаш потполно гол на нудистичка плажа... На Лиле ја возбудуваше помислата што таму ќе може да се нагледа на секакви куреви, па можеби и да испроба нешто... Амене пак помислата што сакав да запознаам некоја поздрела мислам повозрасна жена од мене и да си ги испробам на неа моите ебачки квалитети...
Јас со мојот автомобил се упатив кон Будва, а Лиле отиде со воз за Белград за да земе пари од нејзините, кои моментално живееја во Белград, и требаше за 3-4 дена да пристигне во Будва...
Пристигнав и се сместив во автокампингот ЈАЗ... Уште првиот ден забележав дека овој кампинг е наменет токму за нудистите... БИНГО си помислив... Ни на крај памет не ми паѓаше се што ме чека во овој автокампинг... Додека го местев шаторот, ми пријдоа 2 млади девојки на околу 17-18 години и ми се понудија да ми помогнат... Јас ја прифатив нивната помош, беа вистински лепотици... кобајаги случајно ги додирнував, а приметив дека и на нив тоа случајно додирнување им годеше...
Влеговме во шаторот за четворица да видиме која удобност ја имаме... Јас се испружив, и веднаш ми се нафрлија да ги наречеме Оле и Биле... Постарата веднаш ми го зеде курот во нејзината уста и почна да го лиже страстно. на мојата алатка воопшто не и требаше време за да биде во исправена положба. Помладата Биле започна страствено да ме љуби и да ми го држи курот додека братучетка и ми го лижеше...
- Мммммм, па и овде можеме да се забавуваме добро зарем не?
- ме праша Биле.
- Утре ке те поканиме да дојдеш во нашиот шатор и да се запознаеш со нашите родители. Знаеш сега тие се зафатени. Татко ми ја ебе на мајка и на Оле а татко и пак ја ебе на мајка ми. А ние мораме да се шетаме и да се правиме дека кобајаги не знаеме ништо... - објаснуваше Биле
Во тој момент осетив како мојот кур влегува во тесната путка на Оле... Се подигнав и го здогледав прекрасното тело на Оле како се спушта се повеке и повеке врз мојот кур...
Таа застенка од задоволставата кои и ги причинуваше мојот се понемирен кур.
Во тој момент Биле се спушти надолу и започна да ми ги лиже јајцата, мислев дека ке побудалам од возбуденоста која што токму во моментов ја доживеував. Таа наизменично и истовремено ги лижеше моите јајца и путката на Биле... Сакав да свршам... Но тоа како да го осети Биле и ми викна гласно - ДА НЕ СИ ПОМИСЛИЛ ДА СВРШИШ, САКАМ И МЕНЕ ДА МЕ ЕБЕШ!!!
Нејзиното викнување како да ме одврати од свршувањето, и добив нова енергија, сега сакав Јас да ги ебам и тоа здраво...
Ја налегнав на Оле со високо подигнати нозе на рамињата и започнав со снажен и брз ритам да ја ебам... Таа прво се гризеше за раката да не писка... ама не можеше од моите страстни налети па започна на цел глас да вика - ЕБИИИИИИ МЕЕЕЕЕ !!! ТАААКААА ! ЕЕЕЕБИИИИИ МЕЕЕЕЕ !!!!! ПООССССНАААЖЖЖЖЖНННООООООООО!!!! ТТТОООООООААААААААААААА!!!!!
Оле свршуваше многу гласно! Јас посакав да ја ебам и на Биле. Оваа ми делуваше помалку исплашено од моето дивјачко ебање, како да не сум ебал женска цел живот. И се качив врз Биле, а оваа ме убедуваше да бидам нежен, бидејки до сега се имала ебано само 2-3 пати... Но јас не ја слушав. Штом влегов во нејзината тесна и жешка пичка како да побудалев... ЈА ебев страствено снажно и брзо, а таа се грчеше од оргазмите кои ги доживуваше. И таа викаше на цел глас....

_________________
http://greatnuke.com/balkansex/

GIGS AND GIGS OF HIGH QUALITY CONTENTS FOR ALL MEMBERS!

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Index_01
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Број на мислења : 161
Age : 52
Emploi : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Loisirs : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Registration date : 2006-11-05

Преглед на профилот на членот http://sexacademy.phpbb9.com

Вратете се на почетокот Go down

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Empty Re: REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO

Пишување by Admin on Вто 13 Ное 2007, 18:03

Додека свршував, Оле се потруди ниту една капка да не капне ја испи сета моја сперма... Полежавме така пригрнати уште малку...
- Можеме да бидеме многу јака тројка - се јави Оле.
- ДА, и да ги излудиме сите во кампов - се надоврза Биле.
- Со таков млад, згоден и искусен и добар ебач во комбинација со нас две млади, згодни и искусни сите ке ги побудалиме... - продолжи Оле.
- Ама јас не сум сам, за 3 - 4 дена ке ми дојде девојката и..- се јавив јас.
- Значи ако и таа е така згодна и искусна и ако го обожава сексот како нас ке бидеме ЕКСТРА ЧЕТВОРКА ! - ми одговори Биле, која не се предаваше толку лесно.
- Не знам, таа ке дојде токму затоа во кампот за да проживееме и да се изнаебеме со други, ама не знам која е вашата замисла? - ги прашав.
- Ти ништо не грижи се! Само нека пристигне и ке бидеме ТОП ЧЕТВОРКА! ТИ ВЕТУВАМ ЛУДО И НЕЗАБОРАВНО ЛЕТО! - одговори Оле.
- Утре спреми се добро, ке треба да ја ебеш или мајка ми или тетка ми, те. мајка и на Биле. - ми рече Оле.
- Од каде си толку сигурна во тоа? - ја прашав.
- Па и тие се дојдени овде да се забавуваат и да се ебат, не се дојдени само на сонцето да се печат. А кога ке ти го видат алатот, лиги ке им потечат. Ги знам и двете не се секирај. А можеби ке имаш срека во ист ден да ги ебеш и двете, кој знае??? - се јави Биле.
- Е зарем не претерувате малку? - ги прашав.
- НЕЕЕ ! - се јавија и двете во еден глас.
- Па и самиот рече зошто си дојден во кампов зарем не. Па и сите други во кампов се дојдени со иста или слична намера. И најдоброто од се е што овде доаѓаат претежно млади парови, има и по некој постар пар, ама тоа се многу малку. - ми објаснуваше Биле.
- ЕЕЕЕЕЈ КОМШИЈА !!! - слушнавме некој женски глас како однадвор довикнува.
- На влезот од шаторот се појави една 30 годишна жена.
- Па изаџите напоље, да се упознамо, и организујемо за увече! - рече жената.
- што да се организираме - ја запрашав.
- Па за крштење вашег шатора! - смеејки се ми одговори таа.
Излеговме сите тројца надвор. И околу шаторот видовме насобрано 3-4 жени, 3-4 девојки, 3-4 мажи и 1-2 момчиња.
- Сваки нови шатор кад се намести, потребно је да се крштава, А видимо да сте ви лепа тројка, па можете сада да си одаберете с кимчете крштавати вашег шатора. - ни објануваше 30 годишната секси жена. Додека го говореше тоа таа ме држеше за курот како да не сакаше да ме исшушти или да не ме изгуби.
- Но, ние не сме со него - се јави Биле.
- Него с ким, јелда, а ским сте се јебали прије мало млада лепотице, ајде не стиди се таква су правила кампа, одаберите себи с ким чете крштавати шатора. - продожуваше да говори младата и сексипилна жена, но сеуште држејки ме на мене за курот кој во нејзината рака како да се пробуди и започна да пулсира во нејзината рака.
Во првиот шатор веднаш до нас влезе Биле со двајца мажи и едно момче, а во другиот шатор влезе Оле со другите двајца мажи и со другото момче. јас стоев збунет. Жената сеуште држејки го мојот исправен голем кур ме залапа во устата и започна страствено да ми го пика нејзиниот јазик во мојата уста. Повика 2 млади 14 годишни девојки и една 35 годишна жена, а на мене буквално ме втурна во шаторот...
- Имаш част да спаваш са овим две девице. И са овом прелепом и преискусном женом (покажувајки на кај 35 годишната цицкалеста жена) и разуме се са мном ако немаш ништа против. - ми зборуваше 30 годишната секси жена (да ја наречеме Ивона)...
- Клекни те ту - им нареди таа на двете млади девојки, а тек после една недела дознав дека тие две девојки биле нивни керки.
- Младите Александра и Моника, ја послушаа и клекнаа пред мене.
- Сада имате прилику да се наслаџујете на вистинским примерком и да се увежбавате у ваше оралне уметности. - им говореше Ивона.
Александра започна нежно со рацете да го милува мојот тврд кур како камен. Додека Моника се спушти и со својата уста започна да го лиже.
- Замисли да лижеш сладолед, лижи га са све стране. Наслаџуј се. - им говореше Ивона.
- Приџи нам, не стиди се, - рече на 35 годишната цицкалеста Драгана.
Драгана имаше прекрасни големи и тврди цицки. Додека таа ми приоѓаше да ме пољуби, јас и ја заграбив едната цицка која не можеше да застане целата во раката. Имаше толку нежна кожа...
Александра и Моника се насладуваа лижејки го мојот кур. Додела јас се насладував во милувањето и бкнувањето со Ивона и Драгана.
- Види ти малог професионалца- изусти Ивона говорејки ми на мене. - Лези доле ! - ми нареди.
јас легнав на земјата, а веднаш без да им кажат било што Александра и Моника легнаа до мене и продолжија да ми го лижат курот. Додека јас продолжував да ги милувам и грицкам нивните цицки, час на Ивона час на Драгана.
Слушав од соседните шатори како Оле и биле стенкаат на цел глас. Тие ечеа во задоволствата кои им ги причинуваа тие тројца мажи.
Во тој момент осетив дека мојот тврд кур влегува некаде натопло, знаев дека влегува во нечија пичка, но не знаев во чија, бидејки бев зграпчен од Ивона која ми ја ставаше својата пичка да и ја лижам... тогаш видов дека врз мојот кур јава Драгана...

_________________
http://greatnuke.com/balkansex/

GIGS AND GIGS OF HIGH QUALITY CONTENTS FOR ALL MEMBERS!

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Index_01
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Број на мислења : 161
Age : 52
Emploi : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Loisirs : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Registration date : 2006-11-05

Преглед на профилот на членот http://sexacademy.phpbb9.com

Вратете се на почетокот Go down

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Empty Re: REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO

Пишување by Admin on Вто 13 Ное 2007, 18:16

Таа правеше вешти ритмички движења, ме полудуваше, го стегаше мојот кур со нејзините вагинални мускули. Тоа беше прекрасно чувство на доживување. Но, одеднаш како да добив некоја нова натчовелка сила, одеднаш посакав да ги ебам тие две млади прекрасни девојки... Започнав ритмички дај ја ебам одоздолу...

_________________
http://greatnuke.com/balkansex/

GIGS AND GIGS OF HIGH QUALITY CONTENTS FOR ALL MEMBERS!

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Index_01
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Број на мислења : 161
Age : 52
Emploi : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Loisirs : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Registration date : 2006-11-05

Преглед на профилот на членот http://sexacademy.phpbb9.com

Вратете се на почетокот Go down

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Empty Re: REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO

Пишување by Admin on Вто 13 Ное 2007, 21:42

Започна се погласно и пострастно да стенка... Свруваше многу долго и многу гласно...
Се грчеше од задоволствата кои и ги причинуваше мојот огромен тврд кур...
Побарав малечката Александра да ми седне врз курот, но во тоа ја спречи Ивона, и таа се намести сега да ме јава мене... беше жешка... Александра се намести врз мојата глава... јас започнав да и ја лижам пичката, и таа веднаш доживеа сериски оргазам, започна да се тресе и грчи и започна да вика=
- Молим те стави ми га само мало, желим га осетити, стави ми га, желим изгубити невиност токму од теби... плиз...
ивона стана,

_________________
http://greatnuke.com/balkansex/

GIGS AND GIGS OF HIGH QUALITY CONTENTS FOR ALL MEMBERS!

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Index_01
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Број на мислења : 161
Age : 52
Emploi : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Loisirs : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Registration date : 2006-11-05

Преглед на профилот на членот http://sexacademy.phpbb9.com

Вратете се на почетокот Go down

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Empty Re: REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO

Пишување by Admin on Вто 13 Ное 2007, 23:32

Но, токму во тој момент врз мојот кур седнуваше Моника, ги слушав нејзините воздишки како се насладуваше додека полека по полека освојуваше милиметар по милиметар од мојот кур...
Кога стигна некаде до половина, таа толку гласно стенкаше што се уплашив да не умре...
- Стани, ако те боли многу - и довикнав.
- Не, иди до крај, узми га целог! - и довикна Ивона и ја притисна на долу така да Моника се наби врз мојот кур и тој полека но снажно влегуваше во нејзината утроба. Чувствував како го кинам ској милиметар од нејзината внатрешност... Тоа беше прекрасно чувство, да раздевичиш некоја страстна девица...
Оденаш таа воздивна, како да немаше воздух... И беше преубаво...
- узми ваздух, и меши с том гузицом, меши, тааакооо - ја подучуваше Ивона...
- такоооо малааа, напред -назад, тако ајде сада кружиии, убрзај ритам, такоооо, успори, убрзај - ја подучуваше Ивона на младата Моника.

_________________
http://greatnuke.com/balkansex/

GIGS AND GIGS OF HIGH QUALITY CONTENTS FOR ALL MEMBERS!

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Index_01
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Број на мислења : 161
Age : 52
Emploi : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Loisirs : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Registration date : 2006-11-05

Преглед на профилот на членот http://sexacademy.phpbb9.com

Вратете се на почетокот Go down

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Empty Re: REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO

Пишување by Admin on Вто 13 Ное 2007, 23:46

Но, Моника стенкаше, и набргу многу гласно свршуваше додека се грчеше од задоволството кое го доживуваше...
- Веднаш нејзиното место го завзеде нестрпливата Александра, Таа ме опчекори и со двете раце држејки го мојот кур започна полека да се спушта и да си пробива милиметар по милиметар...таа беше толку жешка, посакав добро да ја изебам. оваа мала курвичка која тек имаше наполнето 13 години веке лудуваше врз кур... иако тоа и беше нејзиниот прв сексуален однос, таа очигледно уживаше во големината на мојот пенис...
ја завртев на грб и ги подигнав високо нозете врз моите рамиња, и започнав снажно да ја ебам...
- Диши, узми ваздух, диши, - и довикнуваше Драгана на Александра (покасно дознав дека Александра била ќерка на Драгана, а Моника черка на Ивона)...
- Тоооо БООООЛЛЛИИИИИИИИ, Тааааккооооо, јјоооој, нееее неееее вадиии гааааа, дааај ми јјјјјоооооошшшш! ХХООООЧЧЧЧЧУУУУ ЈЈОООООШШШШШ!!!
И така и двајцата свршивме во исто време со заеднички сериски оргазми....
легнав покрај Александра и Моника да се одморам, и тек тогаш слушав како Биле и Оле сеуште гласно стенкаат... сеуште ги ебааа.... Од другите шатори исто така се слушаа гласни измешани стенкања на жените и мажите....

_________________
http://greatnuke.com/balkansex/

GIGS AND GIGS OF HIGH QUALITY CONTENTS FOR ALL MEMBERS!

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Index_01
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Број на мислења : 161
Age : 52
Emploi : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Loisirs : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Registration date : 2006-11-05

Преглед на профилот на членот http://sexacademy.phpbb9.com

Вратете се на почетокот Go down

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Empty Re: REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO

Пишување by Aleksandra on Сре 14 Ное 2007, 00:01

Прекрасна и многу интересна приказна... Продолжи едвај чекам да го прочитам продолжението...
Aleksandra
Aleksandra
УЧЕНИК ПОЧЕТНИК - 3 клас
УЧЕНИК ПОЧЕТНИК - 3 клас

Female
Број на мислења : 49
Age : 30
Registration date : 2006-11-07

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Empty Re: REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO

Пишување by ceca on Сре 14 Ное 2007, 00:22

Прекрасна интересна секси и вистинита приказна... Продолжи со нестрпление го очекувам продолжението...
ceca
ceca
УЧЕНИК ПОЧЕТНИК - 3 клас
УЧЕНИК ПОЧЕТНИК - 3 клас

Female
Број на мислења : 70
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2006-11-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Empty Re: REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO

Пишување by borce on Нед 18 Ное 2007, 04:26

ebi se sop
borce
borce
ЗАБАВИШТЕ
ЗАБАВИШТЕ

Male
Број на мислења : 1
Age : 37
Localisation : macedonia
Emploi : no
Loisirs : no
Registration date : 2007-11-18

Преглед на профилот на членот http://www.google.com

Вратете се на почетокот Go down

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Empty Re: REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO

Пишување by ceca on Вто 20 Ное 2007, 17:48

БОРЧЕ биди малку покултурен, ако не ти се допаѓа приказнава , не мораш да ја читаш...
ceca
ceca
УЧЕНИК ПОЧЕТНИК - 3 клас
УЧЕНИК ПОЧЕТНИК - 3 клас

Female
Број на мислења : 70
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2006-11-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Empty Re: REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO

Пишување by Admin on Чет 06 Дек 2007, 23:35

Па не знам дали да продолжам со приказнава или не, оти гледам има читатели и како Борче, на кои не им се допаѓа мојата приказна...

_________________
http://greatnuke.com/balkansex/

GIGS AND GIGS OF HIGH QUALITY CONTENTS FOR ALL MEMBERS!

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Index_01
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Број на мислења : 161
Age : 52
Emploi : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Loisirs : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Registration date : 2006-11-05

Преглед на профилот на членот http://sexacademy.phpbb9.com

Вратете се на почетокот Go down

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Empty Re: REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO

Пишување by Admin on Пет 07 Дек 2007, 00:28

Посакав уште еднаш ако може да ги изебам на Моника и Александра... Но во тоа мое размислување ме прекина Ивона -
- Ммм. могу ти речи да си прекрасан јебач, а имаш и супер алатку, па мислим да нече ти сметати да сутра још једном појебеш ове наше мале цурице...
- Па... - промрморев, како да ми ги читаше мислите Ивона.
- Но, и Ја и Драгана желимо се бар још једном насладити на твом курцу - ме прекина во размислувањето Ивона.
- Што да не - и одговорив.
- моја сестра нече ми веровати, да ме туцао млади и згодни дечак са тако великим курцем... - се надоврза Драгана, гледајки како мојот кур повторно се пробудува...
А шта кежете да ме оставите на само са Моником и Александром ? - ги запрашав јас.
- Мммм, значи ти не губиш време, и хтео би одма да појебеш ове цурице, јелда? - и се спушти Ивона и ме грабна за мојот веке тврд кур.
- Може, што да не, ал хочу прво да изебеш мене, хочу да ме растуриш од туцања, хочу да ми расцепиш моју гузицу...- и веке ја почувствував нејзината влажна уста како кружи врз мојот кур.

_________________
http://greatnuke.com/balkansex/

GIGS AND GIGS OF HIGH QUALITY CONTENTS FOR ALL MEMBERS!

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Index_01
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Број на мислења : 161
Age : 52
Emploi : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Loisirs : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Registration date : 2006-11-05

Преглед на профилот на членот http://sexacademy.phpbb9.com

Вратете се на почетокот Go down

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Empty Re: REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO

Пишување by Admin on Пет 07 Дек 2007, 00:51

Веднаш после Ивона до мојот кур се спушти и Моника, и таа страствено започна да го лиже....

_________________
http://greatnuke.com/balkansex/

GIGS AND GIGS OF HIGH QUALITY CONTENTS FOR ALL MEMBERS!

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Index_01
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Број на мислења : 161
Age : 52
Emploi : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Loisirs : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Registration date : 2006-11-05

Преглед на профилот на членот http://sexacademy.phpbb9.com

Вратете се на почетокот Go down

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Empty Re: REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO

Пишување by Admin on Пет 07 Дек 2007, 04:18

Зазедов Поза за подобра ерекција

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Woman_man_guska_bedЕден вид дијагоналана поза, во која јас со својот полов орган удирав во страничните sидови на вагината , што доведуваше до посебна дразба затоа што стимулацијата на ерогените зони во гениталниот предел е малку поинаква од вообичаените секс пози. За оваа положба мора нозете да ми бидат делумно вкрстени. Или: дијагонална положба , каде додека јас лежев меѓу нозете на жената, својата една нога ја имав префрлено преку нејзините бутови. И тука има стимулација на вагиналните sидови, а јас добивав стимулација која ја подобруваше мојата ерекција.

Можноста партнерите взаемно да се бакнуваат, и силно да се гушкаат, и да бидат преплетени допирајќи се со поголема површина на телото-влијае на зголемената интимност во сексот.
Ова беше мојата прва секс лекција...

_________________
http://greatnuke.com/balkansex/

GIGS AND GIGS OF HIGH QUALITY CONTENTS FOR ALL MEMBERS!

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Index_01
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Број на мислења : 161
Age : 52
Emploi : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Loisirs : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Registration date : 2006-11-05

Преглед на профилот на членот http://sexacademy.phpbb9.com

Вратете се на почетокот Go down

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Empty Re: REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO

Пишување by Admin on Сре 16 Јан 2008, 14:22

Во устата ми го гурна јазикот Александра, толку страствено како да сакаше да ме изеде... Беше прекрасно се вртеа во круг тие прекрасни 4 женски тела... Уживаа тие уживав и јас... Посакував не знам колку пати да свршам ама кога ке ја видев како другата страствено чека да се наслади на мојот кур, се воздржував... После отприлика 2 - 3 часа незаборавно ебање сепак не можев повеќе да издржам сакав да експлодирам... И свршив... а мојата сперма страствено ја лижеа сите тие 4 прекрасни девојки и жени...

_________________
http://greatnuke.com/balkansex/

GIGS AND GIGS OF HIGH QUALITY CONTENTS FOR ALL MEMBERS!

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Index_01
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Број на мислења : 161
Age : 52
Emploi : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Loisirs : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Registration date : 2006-11-05

Преглед на профилот на членот http://sexacademy.phpbb9.com

Вратете се на почетокот Go down

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Empty Re: REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO

Пишување by Admin on Сре 16 Јан 2008, 14:32

Останав да лежам така преморен, до мене заспа Ивона прегрната со мене...
утредента ме разбуди влажниот јазик на Ивона, која очигледно сакаше уште секс. Беше млада и згодна а исто така и многу страствена... го обожаваше сексот... Па веднаш се најде врз кур...
- Но ме изненади кога ми рече дека сака да ја осети врелината на мојата сперма во нејзината пичка...
Јас се побунив и посакав да го извадам, но таа не ми дозволи...Свршував долго, ја полнев, не знам од каде толку сперма излезе од мене... а ивона продолжи да лежи врз мене...

_________________
http://greatnuke.com/balkansex/

GIGS AND GIGS OF HIGH QUALITY CONTENTS FOR ALL MEMBERS!

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Index_01
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Број на мислења : 161
Age : 52
Emploi : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Loisirs : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Registration date : 2006-11-05

Преглед на профилот на членот http://sexacademy.phpbb9.com

Вратете се на почетокот Go down

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Empty Re: REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO

Пишување by Admin on Сре 16 Јан 2008, 14:46

Во тој момент во шаторот влегоа Оле и Биле...
- Вчера не растурија од ебање, не можевме на газот да си седнеме, беше лудо и незаборавно...
Додека Ивона сеуште лежеше врз мене, од едната страна легна Биле а од другата Оле, и започнаа да ме милуваат, беше очигледно дека сакаат уште секс...
Во тој момент стана Ивона и рече - Ќе ве оставам малку да се позабавувате, а јас ке одам да видам како е мајка ми...
Во тој момент Биле веднаш седна врз мојот кур кој беше целиот разлигавен од спермата која бев ја испуштил во Ивона. Но таа како да не се грижеше за тоа и веднаш седна на него, а мојата алатка веднаш беше спремна повторно за акција. ОЛе се спушти надолу да ми ги лижи јајцата. Како да сакаше да ми ги изеде. Беше нестрплива повторно да го осети мојот кур... Осетив како Биле започнува да се грчи да свршува... Таа се подигна и стана од мојот кур а врз него веќе седеше Оле....
Слушнавме од надвор како некој ги довикува на Оле и Биле.
- Тоа е мајка ми, рече Оле.
- Продолжи ти да се ебиш ајас ке ја повикам мајка ти тука, малку и таа да осети нешто вистинско...
Оле започна уште постраствено и ритмички да ги забрзува своите покрети.. свршуваше сериски...
Во тој момент на влезот од шаторот се појави една прекрасна фигура на 35-6 годишна жена. Беше презгодна... некако збунето гледав. Не знаев што да речам.
- Ова е Тамара, мајката на Оле, - рече Биле.
се потрудив да и ја пружам раката, ама таа веке беше клекната долу и ги лижеше моите јајца...

_________________
http://greatnuke.com/balkansex/

GIGS AND GIGS OF HIGH QUALITY CONTENTS FOR ALL MEMBERS!

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Index_01
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Број на мислења : 161
Age : 52
Emploi : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Loisirs : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Registration date : 2006-11-05

Преглед на профилот на членот http://sexacademy.phpbb9.com

Вратете се на почетокот Go down

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Empty Re: REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO

Пишување by Admin on Чет 17 Јан 2008, 17:19

Ги лижеше моите јајца и врвот на коренот на мојот пенис како да не беше видела кур цел живот...
- Мммм, Во право си Биле, ова е навистина редок примерок...
Оле се повеке се набиваше врз мојот кур, како да сакаше целиот да го прими... одеднаш почувствував дека ке свршам... не можев повеке да издржам од прекрасните влажни задоволства кои ми ги приќинуваше устата на Тамара...
Го извадив курот од Оле и започнав да свршувам, долго... а секоја моја капка ја пречекуваше во устата Тамара...
- Ово је само колико да се упознамо, мали, ваљда нечемо остати само на овоме - ми говореше нежно Тамара...
- Па Јас, знаш мало сам уморан...
- да видим, зато те остављам да се мало одмориш, а онада си мој - ми рече Тамара.
- Идите ви код оца и стрица, видите да им не треба нешто, а ја чу остати још мало да се позабавим са Карлом - им рече Тамара на Оле и Биле.
- А, да позовем и тету Слаџану да доџе мало и она да одмори овде - ја запраша Оле на Тамара...
- Па можеш, ал знаш како да то изведеш...
Додека Оле и Биле се одалечуваа од шаторот јас приметив не знам од каде дека повторно ми се поврати нагонот и бев повторно спремен за нови доживувања.
Тамара веќе јаваше врз мене...

_________________
http://greatnuke.com/balkansex/

GIGS AND GIGS OF HIGH QUALITY CONTENTS FOR ALL MEMBERS!

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Index_01
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Број на мислења : 161
Age : 52
Emploi : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Loisirs : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Registration date : 2006-11-05

Преглед на профилот на членот http://sexacademy.phpbb9.com

Вратете се на почетокот Go down

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Empty Re: REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO

Пишување by Admin on Саб 06 Сеп 2008, 00:00

Утредента пристигна и Лиле, се прашував како да и ги објаснам правилата за во кампот..., но таа ме прекина и ми рече
- Молчи, се знам и сум спремна на се...

_________________
http://greatnuke.com/balkansex/

GIGS AND GIGS OF HIGH QUALITY CONTENTS FOR ALL MEMBERS!

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Index_01
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Број на мислења : 161
Age : 52
Emploi : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Loisirs : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Registration date : 2006-11-05

Преглед на профилот на членот http://sexacademy.phpbb9.com

Вратете се на почетокот Go down

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Empty Re: REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO

Пишување by Admin on Вто 23 Сеп 2008, 15:49

--- Ооооо, комшија значи вечерва повторно ке биде весело. - ми довикна првиот комшија, сопругот на Тамара.
--- Па, ДА ! - му одговорив јас.
--- А, зошто да чекаме дури до вечер, кога можеме и сега да започнеме, - заводнички го повикуваше Лиле на комшијата...

_________________
http://greatnuke.com/balkansex/

GIGS AND GIGS OF HIGH QUALITY CONTENTS FOR ALL MEMBERS!

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Index_01
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Број на мислења : 161
Age : 52
Emploi : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Loisirs : http://www.yaplakal.com/uploads/av-23379.gif
Registration date : 2006-11-05

Преглед на профилот на членот http://sexacademy.phpbb9.com

Вратете се на почетокот Go down

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Empty Re: REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO

Пишување by ceca on Пет 22 Јан 2010, 00:24

Ajde Admin, prodolzi ja prikaznata, prekrasna e...
ceca
ceca
УЧЕНИК ПОЧЕТНИК - 3 клас
УЧЕНИК ПОЧЕТНИК - 3 клас

Female
Број на мислења : 70
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2006-11-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO Empty Re: REALNIOT VIRTUELEN DNEVNIK na KARLO

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот